MAKALELER
   
 

Kocaeli klima Servisi

14.10.2016 tarihinde
VENCO Havalandırma Makina Sanayi ve Tic. A.Ş. /
Asım Çağrı Kenanoğlu
Paylaştı
222 Görüntüleme
   

Arkom Kombi, kurulduğu günden bu zamana Kocaeli klima servisi olarak yaptığı çalışmalarla sektörde önemli bir noktada bulunmaktadır. Firma, klima konusunda da verdiği hizmetlerle müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanmıştır. Kocaeli genelinde, klima konusunda kapsamlı hizmetler veren Arkom Kombi, geniş bir servis ağına sahiptir.

Uzman bir teknik ekip ve kaliteli ekipmanıyla klima bakımı, klima montajı ve klima tamiri gibi konularda dört dörtlük çalışmalar gerçekleştiren Arkom Kombi, müşterilerinin tüm sorunlarını kolay bir şekilde tespit ederek anında çözüm önerisi üretir. Servis hizmetini kısa bir sürede halleden firma, klima sorunlarını da herhangi bir sorun yaratmadan çözer.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMALAR

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke olarak belirleyen Arkom Kombi, yürüttüğü tüm çalışmalarda müşterilerinin sorunlarını analiz ederek, buna göre bir çalışma planı hazırlar. Uzman kadrosu ile klimaların onarımı ve bakımını hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiren Arkom Kombi, Kocaeli klima montajı çalışmaları sayesinde de müşterileri tarafından beğenilmektedir. Müşterilerine bir telefon uzaklığında bulunan firma, 7/24 çalışan çağrı merkezi sayesinde de kapsamlı çalışmalar yürütmektedir. Teknik servis konusunda güvenilir ve kaliteli işler çıkaran Arkom Kombi, ayrıca uygun fiyatları ve güvenilir ödeme koşulları sayesinde de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

KLİMA PROBLEMLERİNE ANINDA ÇÖZÜM

Klima ısıtmıyor, soğutmuyor, klima dondu, klima çalışmıyor, su akıtıyor, klimanın kumandası bozuldu gibi problemleri anında tespit ederek çözüme kavuşturan Arkom Kombi, en başarılı İzmit klima servisi olarak bilinmektedir. Klima onarımının yanı sıra, klimaların yıllık bakımlarını da gerçekleştiren Arkom Kombi, klima temizliğini de çok titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterisinin sağlığına büyük önem veren firma, bu sebeple klima temizleme çalışmalarında kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanmaktadır. Bakımsız klimaların insan sağlığına oldukça zararlı olduğunu bilen firma, bu nedenle bakım konusunda daha büyük bir dikkatle çalışmalarını yürütmektedir.

Arkom Kombi klima servisi olarak, tüm marka ve modellerdeki klimaların çıkardığı sorunlara anında çözüm getirmekte; bu işlemleri de oldukça uygun fiyatlarda gerçekleştirerek bütçe dostu bir firma olarak öne çıkmaktadır.