Hakkımızda

Hvac Portal; geleceğin dünyasına atılmış bir adımdır. Dünya küçüldükçe erişimin de bir o kadar hızlandığını hepimiz biliyoruz. Firmalar; kurumsal tanıtımları, ürün tanıtımları, ilişki geliştirmek gibi faaliyetlere için ciddi bütçeler ayırmaktalar. Her firma kendi mecrasını kendi donanımı ve bilgileriyle seçiyor. Kimi firmalar, tercihleriyle doğru reklam mecraları bulabiliyorken bazılarının o kadar şansı olamayabiliyor. Şu ana kadar tanımlanan en iyi ve en konsantre reklam-tanıtım alanı, sektörel mecmualardır. Yıllık on binlerce lira reklam bütçesi ayırmaktayız. Bize geri dönüşlerini ise sadece reklamı gören firmanın bize dönüş yapması halinde görebiliyoruz, dolayısı ile yeterince ölçemiyoruz ancak bir katkısını da kabul ediyoruz. Bunların dışında bir sürü reklam mecrası bulabiliriz, lakin bunların hepsine tonlanca para ödemek zorundayız.

Yeni çağda iletişimdeki en büyük payı, internet ağları almakta. İnternet teknik ve teknolojileri küresel iletişime yeni bir boyut eklemektedir. Hem çok daha fazla insana çok hızlı ulaşabiliyoruz hem de sektörlerde ki ve dünyadaki gelişimleri çok daha hızlı izleyebiliyoruz. Bizlerin günlük hayatımızdaki internetin kapladığı alan arttıkça, ürünlerimizi ve firmamızı da tanıtacağımız yeni mecraların burası olduğunu bir kez daha öğrenmiş oluyoruz.

Hvac Portal, bütün üyelerinin firmalarını ürünlerini ücretsiz olarak tanıtırken, üyelerimizin de dünyadaki değişik ürünlerden haberdar olmasını sağlayacak bir erişim sitesidir. İstediğiniz her türlü ürüne ulaşabileceğiniz gibi, herkese de kendi ürünlerinizi anlatabileceksiniz, sanal erişimde tıklanma seviyesi yüksek olduğundan herhangi bir arama esnasında öncelikli sıralara erişebileceksiniz. Üyelerine sağladığı bu olanak sistemin sürekli büyümesini sağlarken, kendi (üyelerin) web sitelerinin de ziyaret sayısını artırmaktadır.